Reklamy 3D – Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklam 3D wewnętrznych jak i zewnętrznych. Od projektu, poprzez wykonanie, aż do montażu. Działamy na terenie całej Polski

Kasetony reklamowe

Oferujemy szeroki zakres kasetonów reklamowych o dowolnych rozmiarach oraz kształtach. Kasetony frezowane, podświetlane, wypełnione plexi. Mogą posłużyć jako dobrze dobrana reklama zewnętrzna firmy lub element dekoracyjny w biurach, salach konferencyjnych. Zapraszamy do składania zapytań.

Litery 3D

Litery przestrzenne wykonujemy z największą dbałością o każdy detal – rozmiar nie ma znaczenia, jak i rodzaj materiału. Można zastosować litery ze styroduru, plexi, litery podświetlane lub z efektem „halo”, litery z drewna, stali nierdzewnej. Wyróżnij swoją firmę profesjonalną reklamą.

Pylony / znaki informacyjne-kierunkowe

Tworzymy pylony reklamowe oraz znaki, które nie tylko wskażą kierunek, ale i nadają prestiżu firmie. Tutaj rozmiar również nie ma dla nas znaczenia. Profesjonalne wykończenie oraz doskonała jakość użytych materiałów. Poniżej przedstawiamy przykładowe warianty.

Tablice reklamowe / przy drzwiowe / wyklejanie witryn

Oferujemy szeroką gamę identyfikacji firmowej. W naszej ofercie znajduje się również wyklejanie witryn reklamą, folią przyciemniającą, folią z efektem „piaskowanego szkła” – to tylko kilka z propozycji. Warto zadać również o identyfikację wewnętrzną taką jak tabliczki przy drzwiowe czy informacyjne.